استودیو طراحی گرافیک و تبلیغات رومیسا

بروشور

قوآیا می خواهید یک بروشور برای کسب و کار خود ایجاد کنید؟ قبل از شروع، ممکن است به تعریف بروشورها و آنچه می توانند برای کسب و کار شما انجام دهند کمک کند.

در اینجا، من یک بروشور را تعریف می کنم و نحوه استفاده از آن را به ساده ترین عبارت توضیح می دهم. سپس، یاد خواهید گرفت که به راحتی یک بروشور با الگوهای بروشور قابل ویرایش برتر از Envato Elements ایجاد کنید.

بروشور چیست؟
ابتدا اجازه دهید به تعریف بروشور بپردازیم. اساساً این یک ابزار بازاریابی است که برای تبلیغ محصولات یا خدمات یک شرکت استفاده می شود.


بروشورها اشکال و اندازه‌های مختلفی دارند و می‌توانند از یک صفحه منفرد که برای ایجاد بخش‌ها تا می‌شوند تا جزوه‌های چند صفحه‌ای رایج‌تر باشد.
شما می توانید از تصاویر و متون در بروشورها استفاده کنید، به این معنی که آنها باید یک چیدمان حرفه ای و عناصر بصری برای جلب توجه داشته باشند.

اگر ترجیح می دهید معنای بروشور را از یک ویدیو یاد بگیرید، به کانال یوتیوب Envato Tuts+ ما بروید:


بروشور برای چه مواردی استفاده می شود؟
تا اینجا شما یاد گرفته اید که بروشور چیست. بیایید به سودمندی آنها برویم. یک بروشور معمولاً توسط یک کسب و کار برای تبلیغ محصولات یا خدمات کلیدی خود استفاده می شود. به همین دلیل، بروشورها اغلب دارای متن جذاب و تصاویر چشم نواز هستند. اکنون، بیایید نحوه ساخت بروشورهای با کیفیت حرفه ای را به سرعت و به آسانی بررسی کنیم.

قالب های بروشور قابل ویرایش
این الگوی برتر تعریف بروشور است.
چگونه یک بروشور بسازیم
هنگامی که نیاز به ایجاد بروشور دارید، ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه استفاده از یک قالب بروشور حرفه ای و قابل ویرایش است. قالب‌های طراحی بروشور یک چیدمان زیباشناختی با متن، تصاویر و گرافیک‌های جای‌نما را در اختیار شما قرار می‌دهند.

وقتی قالب را سفارشی می‌کنید، طرح‌بندی در جای خود قفل می‌شود و جای‌بان‌ها را با محتوای خود جایگزین می‌کنید. یک قالب بروشور را می توان بارها و بارها استفاده کرد، بنابراین شما فقط باید یک بار آن را خریداری کنید.

یک الگو می تواند به شما در تعریف یک بروشور کمک کند.
Envato Elements یک منبع عالی برای بهترین الگوهای طراحی بروشور در اطراف است. علاوه بر این، دانلود نامحدود هزاران دارایی دیجیتال ممتاز دیگر مانند مدل‌ها، آرم‌ها، عکس‌ها، فونت‌ها و موارد دیگر را ارائه می‌دهد که همگی با یک هزینه ماهانه کم هستند.

10 قالب بروشور قابل ویرایش ممتاز
بیایید نگاهی به برخی از بهترین قالب‌های برتر برای بروشور بیندازیم که می‌توانید آن‌ها را از Envato Elements دانلود کنید.

تبلیغات
1. الگوی بروشور سه تایی ورزش و تناسب اندام (INDD)
قالب بروشور ورزش و تناسب اندام
بروشوری که در سه قسمت تا شده است چیست؟ در اینجا یک مثال خوب برای کمک به درک تعریف بروشورهای سه تایی آورده شده است. با تا شدن صفحه به سه تا در مجموع شش پانل، فضای زیادی برای انتقال پیام خود در اختیار خواهید داشت. این الگوی بروشور قابل ویرایش ممتاز به شما کمک می کند تا یک بروشور سه گانه بسازید که مشتریان شما آن را به خاطر بسپارند.

2. الگوی طراحی بروشور طراحی داخلی (EPS، INDD)
قالب طراحی بروشور طراحی داخلی
اگر می خواهید یک بروشور برای طراحی داخلی تعریف کنید، به این یکی نگاه کنید. یک بروشور طراحی داخلی باید حاوی مقدار زیادی آب نبات چشم باشد و این الگو فضای زیادی برای انجام این کار در اختیار شما قرار می دهد. عکس های زیبای داخلی خود را آپلود کنید، متن خود را اضافه کنید و می توانید این بروشور را در کمترین زمان برای خود بسازید. شما 12 طرح بندی صفحه سفارشی دریافت می کنید که ویرایش همه آنها در InDesign آسان است.

3. الگوی طراحی بروشور MALINA (INDD، EPS، JPG، PNG)
الگوی طراحی بروشور MALINA
در اینجا یک مثال عالی دیگر از معنای بروشور آمده است. اگر می‌خواهید یک بروشور شیک طراحی کنید، به یک قالب بروشور عالی و چند گرافیک عالی نیاز دارید.

مالینا به شما دو در یک می دهد. شما یک قالب بروشور با طراحی زیبا، به خوبی سازماندهی شده و قابل ویرایش با 24 طرح مختلف صفحه دریافت می کنید. شما همچنین 20 الگوی بدون درز دستی دریافت می کنید تا به شما کمک کند بروشور خود را به تصویر بکشید و تأثیری قوی ایجاد کنید.

تبلیغات
4. الگوی بروشور سه تایی (AI، EPS، PSD)
قالب بروشور سه تایی
یکی از مواردی که قالب های بروشور را تعریف می کند، انعطاف پذیری آنهاست. این الگوی بروشور سه تایی یک بروشور هفته مد را به عنوان نمونه نشان می دهد، اما شما به راحتی می توانید آن را برای تبلیغ هر نوع کسب و کار یا رویداد در هر صنعتی سفارشی کنید. همراه با فایل‌های کاملاً مرتب و کاملاً لایه‌بندی شده است تا ویرایش را آسان کند.

5. قالب بروشور InDesign (INDD)
قالب بروشور InDesign
در اینجا یک گزینه برتر دیگر وجود دارد، اما این یکی در فرمت افقی است نه عمودی. با وجود 32 صفحه‌آرایش آماده، طراحی تمیز و مینیمال، و یک فایل راهنما در صورت گیر کردن، سفارشی‌سازی آن به همین راحتی است. این قالب بروشور InDesign از فونت های رایگان استفاده می کند و کاملاً آماده چاپ است.

6. قالب بروشور Business InDesign (INDD)
قالب بروشور Business InDesign
به دنبال چیزی با احساس بیشتر شرکتی هستید؟ این بروشور حرفه ای یک چیدمان جالب و استفاده مثال زدنی از فضای سفید را برای کمک به تنفس طراحی ارائه می دهد. این در اندازه US Letter، با طرح بندی شبکه ای، شماره گذاری خودکار صفحات، فونت های رایگان و موارد دیگر ارائه می شود. و به لطف طراحی حرفه ای و فایل های سازمان دهی شده، به راحتی می توان آن را برای هر صنعت یا هدفی که می خواهید سفارشی کرد.

7. الگوی بروشور Tri-Fold (AI, EPS, INDD, P